Veckoauktion den 8 mars 2004

  • Sortera efter

  • 3561 Matta
    orientalisk, Mahal, 125x190 (slitage,lagning)
    UTGICK

    8 mars kl 16:00
  • 3226 Matta
    orientalisk, Meshed,298x382
    Såld: 4.900 kr

    Såldes den 8 mars 2004
  • 3225 Matta
    orientalisk, Nadjafabad, 202x337
    Såld: 3.700 kr

    Såldes den 8 mars 2004
  • 3237 Matta
    orientalisk, Songhur,109x307
    Såld: 1.800 kr

    Såldes den 8 mars 2004
  • 3120 Matta
    Röllakan, Ingegerd Silow, 280x160
    Såld: 2.700 kr

    Såldes den 8 mars 2004
  • 3238 Mattor
    2st, Kerman, c:a60x100,c:a90x150 (slitage)
    Såld: 600 kr

    Såldes den 8 mars 2004
  • 2358 Tavla
    Stig Claeson-82 kulspets Storkyrkan 54x42 15142
    UTGICK

    8 mars kl 16:00
  • 2357 Tavla
    Såld: 500 kr

    Såldes den 8 mars 2004
  • 3155 Tegods
    Såld: 250 kr

    Såldes den 8 mars 2004